ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE - "Aktywni niepełnosprawni"

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez lgadek (osoba prywatna) -

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE - "Aktywni niepełnosprawni"

Pełna treść ogłoszenia ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE - "Aktywni niepełnosprawni"

Od 1 stycznia 2014 roku GTW Project sp. z o.o. na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie realizuje projekt pt. Aktywni niepełnosprawni, który jest współfinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest podniesienie poziomu aktywności społeczno-zawodowej u min. 54 osób niepełnosprawnych (29 kobiet, 25 mężczyzn), pozostających bez zatrudnienia, w wieku 15-64 lat, zamieszkałych na terenie województwa podkarpackiego oraz pozyskanie zatrudnienia przez 12 uczestników projektu.
DO UCZESTNICTWA ZAPRASZAMY ZARÓWNO KOBIETY, JAK I MĘŻCZYZN KTÓRZY:
mieszkają na terenie województwa podkarpackiego,
są osobami niepełnosprawnymi (bez względu na stopień i rodzaj niepełnosprawności) pozostającymi bez zatrudnienia, tzn. należą do jednej z dwóch grup:
są osobami nieaktywnymi zawodowo (w tym osobami uczącymi się bądź kształcącymi), pozostają bez zatrudnienia i jednocześnie nie zaliczają się do kategorii osób bezrobotnych,
są osobami bezrobotnymi, czyli osobami niezatrudnionymi i nie wykonującymi innej pracy zarobkowej, zdolne i gotowe do podjęcia zatrudnienia i jednocześnie nie uczące się w szkole z wyjątkiem szkół dla dorosłych lub szkół wyższych w systemie wieczorowym albo zaocznym, zarejestrowane jako osoba bezrobotna we właściwym dla miejsca zameldowania stałego lub czasowego powiatowym urzędzie pracy.

PROPONUJEMY:
Poradnictwo psychologiczne i zawodowe
Warsztaty aktywnego poszukiwania pracy
Szkolenie w zakresie kompetencji kluczowych
Szkolenia zawodowe
Staże zawodowe (w ramach projektu pokrywamy koszty za badania lekarskie dla wszystkich uczestników stażu oraz zwracamy uczestnikom projektu koszty dojazdu na staż)
Wypłatę stypendiów w trakcie uczestnictwa w projekcie
Pomoc w znalezieniu zatrudnienia uczestnikom projektu

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY I FINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ.

Zgłoszenia do III rekrutacji przyjmowane będą w terminie od dnia 05.05.2014 od godziny 8:00 do dnia 16.05.2014 do godziny 16:00.

Aby wziąć udział w projekcie należy złożyć komplet wypełnionych i podpisanych przez kandydata dokumentów rekrutacyjnych.

Szczegóły w biurze projektu w Rzeszowie, przy ul. Trembeckiego 11 A, pok. 309, 310. Osoba do kontaktu: Łukasz Gądek, tel.: 790 687 077.

Mapa RzeszówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE - "Aktywni niepełnosprawni"


Polecane, ciekawe strony z Rzeszowa. Prowadzisz serwis o Rzeszowie lub zwiazany z Rzeszów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Rzeszow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Rzeszowa: Łańcut ogłoszenia - Leżajsk darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Krosno ogłoszenia - Jarosław sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Rzeszow City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj