ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE - "Aktywni niepełnosprawni"

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez lgadek (osoba prywatna) -

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE - "Aktywni niepełnosprawni"

Pełna treść ogłoszenia ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE - "Aktywni niepełnosprawni"

Od 1 stycznia 2014 roku GTW Project sp. z o.o. na podstawie umowy zawartej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie realizuje projekt pt. Aktywni niepełnosprawni, który jest współfinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest podniesienie poziomu aktywności społeczno-zawodowej u min. 54 osób niepełnosprawnych (29 kobiet, 25 mężczyzn), pozostających bez zatrudnienia, w wieku 15-64 lat, zamieszkałych na terenie województwa podkarpackiego oraz pozyskanie zatrudnienia przez 12 uczestników projektu.
DO UCZESTNICTWA ZAPRASZAMY ZARÓWNO KOBIETY, JAK I MĘŻCZYZN KTÓRZY:
mieszkają na terenie województwa podkarpackiego,
są osobami niepełnosprawnymi (bez względu na stopień i rodzaj niepełnosprawności) pozostającymi bez zatrudnienia, tzn. należą do jednej z dwóch grup:
są osobami nieaktywnymi zawodowo (w tym osobami uczącymi się bądź kształcącymi), pozostają bez zatrudnienia i jednocześnie nie zaliczają się do kategorii osób bezrobotnych,
są osobami bezrobotnymi, czyli osobami niezatrudnionymi i nie wykonującymi innej pracy zarobkowej, zdolne i gotowe do podjęcia zatrudnienia i jednocześnie nie uczące się w szkole z wyjątkiem szkół dla dorosłych lub szkół wyższych w systemie wieczorowym albo zaocznym, zarejestrowane jako osoba bezrobotna we właściwym dla miejsca zameldowania stałego lub czasowego powiatowym urzędzie pracy.

PROPONUJEMY:
Poradnictwo psychologiczne i zawodowe
Warsztaty aktywnego poszukiwania pracy
Szkolenie w zakresie kompetencji kluczowych
Szkolenia zawodowe
Staże zawodowe (w ramach projektu pokrywamy koszty za badania lekarskie dla wszystkich uczestników stażu oraz zwracamy uczestnikom projektu koszty dojazdu na staż)
Wypłatę stypendiów w trakcie uczestnictwa w projekcie
Pomoc w znalezieniu zatrudnienia uczestnikom projektu

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY I FINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ.

Zgłoszenia do III rekrutacji przyjmowane będą w terminie od dnia 05.05.2014 od godziny 8:00 do dnia 16.05.2014 do godziny 16:00.

Aby wziąć udział w projekcie należy złożyć komplet wypełnionych i podpisanych przez kandydata dokumentów rekrutacyjnych.

Szczegóły w biurze projektu w Rzeszowie, przy ul. Trembeckiego 11 A, pok. 309, 310. Osoba do kontaktu: Łukasz Gądek, tel.: 790 687 077.

Mapa RzeszówProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE - "Aktywni niepełnosprawni"


Polecane, ciekawe strony z Rzeszowa. Prowadzisz serwis o Rzeszowie lub zwiazany z Rzeszów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Rzeszow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Rzeszowa: Łańcut ogłoszenia - Leżajsk darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Krosno ogłoszenia - Jarosław sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Rzeszow City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj