Tester Oprogramowania

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez ModulesGarden (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Tester Oprogramowania

Poszukujemy kreatywnego pracownika na stanowisko Testera Oprogramowania w niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie ModulesGarden zajmującej się tworzeniem oprogramowania, integracją aplikacji oraz outsourcingiem zarówno dla firm jak i odbiorców indywidualnych z całego świata. Tworzymy i rozwijamy aplikacje dla największych i najbardziej innowacyjnych firm z branży web hostingowej oraz eCommerce.

Zadania:
- samodzielne przeprowadzanie testów oprogramowania
- opisywanie i zgłaszanie błędów do zespołu programistów
- aktywne wspieranie procesu tworzenia oprogramowania

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym zarówno w mowie jak piśmie
- znajomość zagadnień IT oraz branży web hostingowej
- kreatywność oraz umiejętność analizy problemów
- dokładność i samodzielność
- umiejętność współpracy w zespole oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:
- znajomość PHP, MySQL, JavaScript oraz jQuery

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość szybkiego rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych
- uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów dla renomowanych marek na rynku międzynarodowym
- możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań
- ciekawą pracę pozbawioną rutyny i schematyczności
- pracę w młodym i zgranym zespole
- cotygodniowe spotkania integracyjne
- bardzo dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę

Kandydatów prosimy o przesłanie krótkiego życiorysu, opisanie swojego doświadczenia zawodowego oraz swoich zainteresowań.

Dane Firmy:
INBS Group
ul. Rejtana 36
Rzeszów 35-310
NIP: 8652468710
REGON: 180759700

Prosimy przesyłać wszystkie zgłoszenia w formacie PDF na podany adres mailowy w tytule wpisując Tester Oprogramowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Mapa RzeszówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Tester Oprogramowania

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Serwis Jarema !