SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Rzeszów - Dodane przez tarnow.konarskiego (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

ManpowerGroup Sp. z o.o. jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, międzynarodowej Firmy działającej w branży usług, o dużej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku, posiadającej 20 lat doświadczenia na rynku krajowym i międzynarodowym, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr. ref. SOP/PKP/61

Miejsce pracy : Pilzno
Rodzaj pracy: Praca stała
Wymiar: Pełny etat

Opis stanowiska:
pozyskiwanie nowych klientów w kraju i za granicą
negocjowanie cen i warunków przewozowych
utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami
planowanie i koordynacja transportu na wszystkich etapach
współpraca z kierowcami i rozwiązywanie bieżących problemów
współpraca z działem rozliczeń
realizacja wyznaczonych celów.

Wymagania:
minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
wykształcenie minimum średnie
znajomość przepisów prawa regulujących procesy transportowe
dobrze rozwinięte umiejętności handlowe
zaangażowanie w powierzone obowiązki
samodzielność
dobra organizacja pracy
dokładność oraz sumienność.

Oferta:
praca w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie + systemy premiowe
praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska).

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Mapa RzeszówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !