SPECJALISTA ds. UTRZYMANIA RUCHU- ROPCZYCE

Ropczyce - Dodane przez tarnow.konarskiego (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SPECJALISTA ds. UTRZYMANIA RUCHU- ROPCZYCE

ManpowerGroup Sp. z o.o. jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Nr. ref.SUR/061/PKP

Miejsce pracy : Ropczyce
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: min. 1 rok
Min. wykształcenie: min. średnie

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie inspekcji dla określenia aktualnego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji - aktualizacja dokumentacji technicznej
Przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń parku maszynowego
Realizacja modyfikacji w wyposażeniu technologicznym zakładu - instalacja nowych urządzenia i maszyn,
Wykonywanie przeglądów i konserwacji,
Zarządzanie magazynem części zamiennych (zgłaszanie zapotrzebowania, planowanie dostaw itp.).

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu w branży elektronicznej,
Znajomość konstrukcji maszyn do produkcji pakietów elektronicznych i umiejętność ich naprawy wskazane potwierdzenie odpowiednim certyfikatem,
Znajomość procesów i zagadnień dotyczących utrzymania ruchu,
Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych,
Znajomość przepisów BHP.
Świadectwo kwalifikacyjne SEP
Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane: automatyka przemysłowa, mechatronika)

Oferta:
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat
Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska).

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Mapa RopczyceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - SPECJALISTA ds. UTRZYMANIA RUCHU- ROPCZYCE

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę GENTLE-MAN !