SPECJALISTA ds. UTRZYMANIA RUCHU- ROPCZYCE

Ropczyce - Dodane przez tarnow.konarskiego (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SPECJALISTA ds. UTRZYMANIA RUCHU- ROPCZYCE

ManpowerGroup Sp. z o.o. jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Nr. ref.SUR/061/PKP

Miejsce pracy : Ropczyce
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: min. 1 rok
Min. wykształcenie: min. średnie

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie inspekcji dla określenia aktualnego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji - aktualizacja dokumentacji technicznej
Przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń parku maszynowego
Realizacja modyfikacji w wyposażeniu technologicznym zakładu - instalacja nowych urządzenia i maszyn,
Wykonywanie przeglądów i konserwacji,
Zarządzanie magazynem części zamiennych (zgłaszanie zapotrzebowania, planowanie dostaw itp.).

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu w branży elektronicznej,
Znajomość konstrukcji maszyn do produkcji pakietów elektronicznych i umiejętność ich naprawy wskazane potwierdzenie odpowiednim certyfikatem,
Znajomość procesów i zagadnień dotyczących utrzymania ruchu,
Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych,
Znajomość przepisów BHP.
Świadectwo kwalifikacyjne SEP
Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane: automatyka przemysłowa, mechatronika)

Oferta:
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pełny etat
Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska).

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Mapa RopczyceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - SPECJALISTA ds. UTRZYMANIA RUCHU- ROPCZYCE

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !