SPECJALISTA DS. POZYCJONOWANIA

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez praca70 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia SPECJALISTA DS. POZYCJONOWANIA

Ideo Force Sp. z o.o. jest submarką Agencji Interaktywnej Ideo Sp. z o.o.
Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce: Rzeszów
Stanowisko: Specjalista ds. pozycjonowania
Zadania:
samodzielne prowadzenie projektów w obszarze SEO, SERM
optymalizacja serwisów internetowych pod kątem wyszukiwarek,
zarządzanie działaniami SEO (delegowanie zadań, planowanie) oraz aktywne
poszukiwanie rozwiązań mających na celu zwiększenie widoczności klientów w wyszukiwarce Google.

Oczekiwania:
znajomość zagadnień związanych z pozycjonowaniem stron,
doświadczenie min. 1 rok,
znajomość podstaw języków HTML/CSS, PHP oraz swobodne poruszanie się po popularnych CMSach,
znajomość narzędzi SEO,
mile widziany certyfikat Google Analytics,
orientacja na osiąganie celów i samodzielność w realizacji zadań.

Oferujemy:
pracę w młodym, ambitnym zespole,
pracę w firmie obsługującej znane marki, m.in.: Asseco Poland, GlaxoSmithKline, Koral, LexisNexis, Meble.pl, Polpharma, Raiffeisen Bank, Śnieżka, Zelmer itp.
dobrą atmosferę (firmowa liga piłki nożnej, drużyna rowerowa, siatkówka, stół do ping-ponga, konsola do gier, imprezy firmowe),
świeże owoce przez cały tydzień.

CV i LM oraz przykłady zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres:
praca(małpa)ideoforce.pl

Warunkiem koniecznym jest podanie w temacie e-maila: nazwy stanowiska, na jakie kandydat aplikuje wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Ideo Force Sp. z o.o.
ul. Staniewicka 22
03-310 Warszawa

Biuro w Rzeszowie
ul. Nad Przyrwą 13
35-234 Rzeszów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Mapa RzeszówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - SPECJALISTA DS. POZYCJONOWANIA

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !