Specjalista ds. IT

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez praca55 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. IT

Zakres obowiązków:

- rejestracja problemów i zgłoszeń serwisowych użytkowników
- bieżące wsparcie użytkowników systemu informatycznego
- serwisowanie i zapewnienie poprawnego działania systemów oprogramowania oraz aplikacji
- optymalizowanie procesów biznesowych w oparciu o narzędzia informatyczne
- administracja bazami danych Oracle oraz MS SQL
- administracja uprawnieniami do systemów informatycznych firmy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe informatyczne
- dobra znajomość języka angielskiego
- praktyczna znajomość systemów klasy ERP, preferowany SAP
- znajomość procesów zachodzących w firmie produkcyjnej
- znajomość metodologii rozwoju aplikacji umiejętność analizy, projektowania, implementacji i wsparcia aplikacji
- znajomość baz danych Oracle i/lub MS SQL
- umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie
- entuzjazm do pracy i ciągłego podnoszenia swoich kompetencji

Mile widziane:

- znajomość metodologii ITIL
- umiejętność tworzenia stron internetowych (PHP, JavaScript, CSS)
- mile widziana znajomość platformy Microsoft Sharepoint oraz tematyki EDI

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie w gronie profesjonalistów
- możliwość realizowania zadań w środowisku o wysokich standardach
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, karnet sportowy, inne benefity
- możliwość rozwoju kompetencji językowych
- szeroki wybór szkoleń
- możliwość sfinansowania studiów w ramach Employee Scholar Program
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy
- dobrą atmosferę pracy

Osoby spełniające powyższe kryteria, które są zainteresowane aplikowaniem na ww. ofertę pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej z dopiskiem IT/PL/2014 lub przesłanie CV (w j. polskim oraz angielskim)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Mapa RzeszówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. IT

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę GENTLE-MAN !