Pracwonik hali - praca czasowa

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez rzeszow17 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracwonik hali - praca czasowa

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK HALI praca czasowa
LOKALIZACJA: RZESZÓW

Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykładanie towaru oraz prace porządkowo magazynowe.

Wymagania
- wysoka kultura osobista,
- zaangażowanie,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność i odpowiedzialność,
- aktualna książeczka sanepid,

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną. W tytule proszę umieścić opis: HALA RZESZÓW.

Prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

JOBMAN.pl Biuro Promo Sp. z o. o.

Mapa RzeszówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracwonik hali - praca czasowa

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !