Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez beata.nawalany (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych

Miesbach

Przewidywany termin wyjazdu: 10.06.2014r.

Stan zdrowia:
Pani Martha ma 86 lat, porusza się za pomocą wózka. Jest częściowo sparaliżowana, ma problemy z nietrzymaniem moczu. W opiece pomaga opiekun środowiskowy.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należy: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: towarzyszenie w wizytach u lekarza oraz pomoc w pomoc w ubieraniu/rozbieraniu.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dobrą znajomością języka.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1150-1180 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny albo wysłanie SMS na numer: 664759494 o treści: 3592 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

Mapa RzeszówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !