Praca w e-sklepie dla studentów Cała Polska

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w e-sklepie dla studentów Cała Polska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą posiadającą własny e- sklep od 2004r. z produktami codziennego użytku w czterech branżach. Działamy na terenie całego kraju oraz za granicą. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi.

Opis stanowiska:
- realizacja planów sprzedażowych i budowa własnego portfela Klientów
- aktywne pozyskiwanie Klientów Biznesowych z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw,
- sprzedaż kompleksowej oferty produktowej,
- odbywanie własnych spotkań z potencjalnymi klientami i współpracownikami w Twoim regionie,
- aktywne utrzymywanie i obsługa własnych Klientów,
- przedstawianie warunków współpracy,
- przygotowywanie umów,
- realizacja zadań zgodnych ze strategią sprzedaży firmy.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenia w mobilnej sprzedaży produktów/usług do Klientów Indywidualnych i Biznesowych
- dobra organizacja czasu pracy, gotowość do samodzielnej pracy w terenie
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów) oraz kultura osobista
- wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych celów
- zaangażowanie oraz kreatywność

Oferujemy:
- atrakcyjny system prowizyjny
- ciekawą i pełną wyzwań pracę
- terminowość wypłat
- materiały niezbędne do współpracy z klientem ( katalogi, prezentacje Power Point na SKYPE, webinary )
- pomoc mentora
- jasną ścieżkę kariery
- samochód firmowy dla ambitnych

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Prezentacja przez SKYPE na zasadzie współdzielenia ekranu.
SKYPE

Mapa RzeszówProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w e-sklepie dla studentów Cała Polska

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !