Praca Rzeszów- Kierownik Biura Agencji Pracy Tymczasowej

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez aptaplikacja (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca Rzeszów- Kierownik Biura Agencji Pracy Tymczasowej

Jesteśmy młodym przedsiębiorstwem działającym w branży usług HR. Nasz zespół tworzą ludzie pełni zapału, których celem jest umożliwienie rozwoju biznesu zarówno naszych Klientów oraz każdego z pracowników. Jesteśmy w pełni świadomi, że największą naszą wartość tworzą ludzie i to oni są najlepszą inwestycją.
Aktualnie w związku z rozwojem naszych wewnętrznych struktur, poszukujemy ambitnej, energicznej i zmotywowanej do osiągnięcia sukcesu osoby na stanowisko:

Kierownik biura
Miejsce pracy: Rzeszów

OBOWIĄZKI:
ścisła współpraca z Zarządem w zakresie rozwoju współpracy z klientami firmy poprzez budowanie dobrych relacji i utrzymywanie stałego kontaktu w celu pozyskania nowych zleceń,
zarządzanie pracą podległego biura,
wyznaczanie podległym pracownikom celów jakościowych i ilościowych,
motywowanie do osiągania celów oraz egzekwowanie ich realizacji,
udzielanie merytorycznego wsparcia zespołowi w zakresie prawa pracy oraz obsługi klienta i pracownika tymczasowego,
zarządzanie administracyjne podległym biurem, współtworzenie budżetu biura w porozumieniu z Zarządem, analiza wydatków i kontrola kosztów biura.
WYMAGANIA:
doświadczenie w agencji pracy tymczasowej lub w innej firmie z branży doradztwa personalnego,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
doświadczenie w obsłudze kadrowej pracowników tymczasowych,
znajomość podstaw naliczania płac,
znajomość narzędzi rekrutacyjnych wykorzystywanych w rekrutacji na stanowiska średniego i niższego szczebla,
silna orientacja na wyniki i umiejętność ustalania priorytetów,
doświadczenie w sprzedaży mile widziane.
OFERUJEMY:
możliwość poszerzania swoich kompetencji w nowej organizacji,
umowę o pracę,
wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy (podstawa + premia).
CV prosimy przesyłać na adres: aptaplikacja(małpa)gmail.com
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Mapa RzeszówProfil założony 7 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca Rzeszów- Kierownik Biura Agencji Pracy Tymczasowej

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę GENTLE-MAN !