Praca przy ziemniakach - sortowanie, pakowanie, kontrola jakości

Rzeszów - Dodane przez Duijndam International Sp. z o.o. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Praca przy ziemniakach - sortowanie, pakowanie, kontrola jakości

Agencja Pracy Duijndam International Sp. z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 1 poszukuje dla swojego klienta holenderskiego osób do

Pracy przy ziemniakach

Miejsce pracy: Holandia
Region: Holandia

Opis stanowiska:

Praca przy ziemniakach - sortowanie, pakowanie, kontrola jakości.

Wymagania:

dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
motywacja i duża chęć do pracy!
znajomość języka angielskiego lub holenderskiego- wymóg konieczny
prawo jazdy- mile widziane

Oferujemy:

Cotygodniowe rozliczenia godzin pracy
Ubezpieczenie
Zakwaterowanie
Bezpłatny dojazd do i z pracy
Opiekę polskich koordynatorów

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV z tytułem: ZIEMNIAKI

z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Duijndam International Sp. z o.o. z siedzibą ul. Kołłątaja 3/2 45-04 Opole dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów Duijndam International Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)"

lub zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Mapa RzeszówProfil założony około 3 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca przy ziemniakach - sortowanie, pakowanie, kontrola jakości

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Serwis Jarema !