Praca opiekunki do osób starszych za granicą- Pan Harry

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez sylwia.godyn (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca opiekunki do osób starszych za granicą- Pan Harry

Hanover

Przewidywany termin wyjazdu: 01.05.2014r.

Stan zdrowia:
Pan Harry potrzebuje chodzika gdy ma do pokonania większą odległość . Ma problemy z serce- zaburzenie rytmu. Czasem bywa roztargniony i apatyczny.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie.
Do obowiązków związanych z opieką należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 930-950 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny albo wysłanie SMS na numer: 664759494 o treści: 2952 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II

Mapa RzeszówProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca opiekunki do osób starszych za granicą- Pan Harry

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !