Praca i rozwój

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez edytapytko-ruszel (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca i rozwój

Poszukujemy osób z pozytywnym, żywiołowym temperamentem, które chcą pracować i zarabiać satysfakcjonujące pieniądze (mamy 9 wolnych miejsc).

Mile widziane osoby z doświadczeniem na stanowisku kierowniczym/obecni lub byli PH/szkoleniowcy/nauczyciele (ze względu na łatwość nawiązywania kontaktów).

W zależności od aktualnego doświadczenia, niezbędne:
łatwość nawiązywania kontaktów,
komunikatywność,
umiejętność pracy w grupie
obsługa komputera na poziomie podstawowym,
dostęp do Internetu.

Obowiązki:
-początkowo nawiązywanie i budowanie relacji z klientem,
wyjaśnienie oferty zgodnie z obowiązującymi standardami
oraz zapoznanie go z instruktażem systemowym,
- dla osób z dobrymi wynikami propozycja zdobycia kwalifikacji na menadżera (niezbędne firmowe przeszkolenie menedżerskie "train the trainer") - praca polega głównie na pomocy konsultantom (dodatkowe premie menadżerskie),
- stanowiska dyrektorskie otwarte dla wszystkich, którzy sprawdzą się w dwóch poprzednich rolach, osiągając wysokie wyniki ze szkolonymi przez siebie grupami (czyli wyłanianie najlepszych, którzy nadają się na menadżerów), praca polega głównie na prowadzeniu szkoleń, wsparcie merytoryczne menadżerów.

Oferujemy:
- mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję współpracy:
pokaż nam, że potrafisz pracować, a pozwolimy Ci zarabiać coraz więcej i awansować, dajemy jasną i równą dla wszystkich ścieżkę rozwoju, z przejrzystym planem wynagrodzeń,
- oferujemy profesjonalne przeszkolenie (darmowe), szkolenia grupowe, indywidualne, również przez Internet,
- pracę dla międzynarodowej firmy z silną pozycją na rynku w czołówce dostawców w swojej branży,
- pracę, która pozwala pogodzić obowiązki zawodowe i rodzinne,
- bardzo dobre zarobki uzależnione od wyników, dodatkowe premie i bonusy oraz nagrody pieniężne,
- atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medyczn ej,
- zaproszenia na firmowe imprezy, międzynarodowe konferencje i szkolenia,
- podstawowe narzędzia,
- usystematyzowany plan działania oraz możliwość otrzymania auta (dla najlepszych za określone wyniki),
- swobodę, jeśli jesteś skuteczny w swoim działaniu,
ciągłe wsparcie merytoryczne, pogłębianie wiedzy i umiejętności, rozwój osobisty.

Opis dodatkowy:
- umowa współpracy z wynagrodzeniem prowizyjnym, płatne regularnie.
- nie ważny jest Twój wiek, wystarczy nam że jesteś pełnoletni,
- nie ważne jest Twoje wykształcenie, jeśli potrafisz nauczyć się swojej pracy,
- nie ważna jest Twoja płeć, albo to czy masz dzieci/wnuki,
- najważniejsze jest dla nas Twoje otwarte nastawienie, umiejętność pracy z ludźmi oraz chęć nauki i wytrwałość w obranych celach.

Nie zgłaszaj się jeśli jesteś typem marudera, bez ambicji i nie znosisz się uczyć.

Nie jesteśmy pośrednikiem pracy ani firmą zajmującą się finansami/ubezpieczeniami.

Zgłoszenia na adres: edyta.pytko@ruszel.com.pl
W treści proszę podać dane kontaktowe.

Mapa RzeszówProfil założony około 5 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca i rozwój

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Willa Rzeszów !