Praca dla opieki osoby starszej, Pani Brigitta 85 lat

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez sylwia.godyn (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla opieki osoby starszej, Pani Brigitta 85 lat

Niederkassel

Przewidywany termin wyjazdu: 11.03.2014r.

Stan zdrowia:
Pani Brigitta porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na inkontynencję. Przy opiece pomaga opiekun środowiskowy.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz pomoc przy higienie ciała oraz zmiana pielucho-majetek.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1050-1080 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na podany adres mailowy albo wysłanie SMS na numer: 664759494 o treści: 2906 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole18B, piętro II

Mapa RzeszówProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla opieki osoby starszej, Pani Brigitta 85 lat

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Serwis Jarema !