Opiekunka do seniora w Niemczech, legalnie i pewnie

Rzeszów - Dodane przez justynakaczor.altencare24 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka do seniora w Niemczech, legalnie i pewnie

ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10005. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:OPIEKUNKA/OPIEKUN osób starszych- ze znajomością języka niemieckiego
Program skonstruowany dla osób 30+,
szukających uczciwego pracodawcy,pewnych miejsc pracy ,
osób bezradnych !
Nie zwlekaj zgłoś się już dziś!

Miejsce pracy: Domy prywatne osób podopiecznych w Niemczech

Zapewniamy:
legalne i bezpieczne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie kwota wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdą Opiekunką
zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań - tylko sprawdzone miejsca pracy
elastyczne terminy i zasady wyjazdów
bezpłatny dojazd do klienta
ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową firmy ERV (jest to dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje: szkody na osobach, szkody materialne, od następstw nieszczęśliwych wypadków, od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz zwrot kosztów leczenia)
pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników ALTEN CARE24 o komfort pracy opiekunek

Obowiązki:
gotowość sprawowania podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
proste prace domowe

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące

Dodatkowe informacje:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy przesłanie swojego CV adres mailowy, bądź wysłanie SMS-a o treści: (PRACA, imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowy) na nr: 690 478 298 (oddzwonimy).

Firma oferuje: firma
-Kursy j. niemieckiego bez wychodzenia z domu za pomocą Skype bądź stacjonarnie w konkurencyjnej cenie(specjalistyczny kurs niemieckiego dla opiekunek).Dla osób które przejdą kurs oferujemy szeroki wachlarz ofert pracy o charakterze opiekunki,opiekuna w Niemczech. (osoby zainteresowana tą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy, w tytule wiadomości: kurs).

Mapa RzeszówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka do seniora w Niemczech, legalnie i pewnie

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Willa Rzeszów !