MISTRZ LINII PRODUKCYJNEJ

Ropczyce - Dodane przez tarnow.konarskiego (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia MISTRZ LINII PRODUKCYJNEJ

ManpowerGroup Sp. z o.o. jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Mistrz Linii Produkcyjnej

Nr. ref. MLPKR/PKP/61
Miejsce pracy : Ropczyce
Umowa o pracę

Opis stanowiska:
planowanie pracy własnej oraz podległych pracowników
opracowywanie, przedstawianie oraz wdrażanie nowych rozwiązań, planów, analiz, symulacji dotyczących nadzorowanej linii produkcyjnej
nadzór nad prawidłowym doborem technologii
nadzór jakościowy nad prawidłowym wykonaniem produktu
tworzenie planów rozwoju własnego oraz pracowników
reprezentowanie firmy wobec klientów zewnętrznych

Wymagania:
minimum 3 letnie doświadczenie związane z produkcją
znajomość języka angielskiego
wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, organizacja produkcji, technologia metali)
zdolności kierownicze, umiejętność zarządzania wieloosobowym zespołem
dobra komunikacja
zdolność podejmowania decyzji oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach
umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia

Oferta:
praca w gronie profesjonalistów w międzynarodowej Firmie
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, karnet sportowy oraz inne benefity
bardzo dobre warunki pracy
ścieżka rozwoju i awansu zawodowego w międzynarodowej Firmie
możliwość rozwoju kompetencji językowych
możliwość sfinansowania studiów w ramach Employee Scholar Program

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą (w temacie proszę wpisać nr ref.).

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Mapa RopczyceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - MISTRZ LINII PRODUKCYJNEJ

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !