Menedżer Grupy Agentów

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez rzeszow.praca2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Menedżer Grupy Agentów

Zakres obowiązków:
Zarządzanie zespołem agentów ubezpieczeniowych
Realizacja ustalonych planów sprzedażowych
Kontrola jakości zawieranych umów ubezpieczenia
Motywowanie, szkolenie i kontrola wyników podległych agentów

Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych
Znajomość lokalnego rynku ubezpieczeń
Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Wykształcenie minimum średnie
Prawo jazdy kat. B
Dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej, dobra znajomość pakietu MS Office
Umiejętność radzenia sobie na konkurencyjnym rynku
Dodatkowym atutem będzie: posiadanie grupy współpracujących agentów, znajomość ubezpieczeń życiowych
Oferujemy:

Oferujemy:
Szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń
Możliwość rozwoju sprzedaży własnej
Narzędzia umożliwiające realizację celów
Atrakcyjny system wynagrodzeń

Mapa RzeszówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Menedżer Grupy Agentów

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !