Mechanik samochodowy - Szwecja

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez zagranica1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Mechanik samochodowy - Szwecja

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

(Miejsce pracy: Szwecja, Sztokholm)

Obowiązki:

realizowanie usług z zakresu mechaniki i elektryki pojazdowej, m.in. wykonywanie napraw oraz prac regulacyjnych

Wymagania:

min. 5-letnie, świeże doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka szwedzkiego)
wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe
prawo jazdy kat. B
motywacja do pracy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
czas pracy: minimum 160 h miesięcznie
praca od zaraz na dłuższy okres czasu
zapewnione zakwaterowanie (częściowo płatne przez pracownika)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z Numerem referencyjnym MECHANIK/SZWECJA na adres

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji
obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44,
30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu
rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za
granicę do krajów Unii Europejskiej.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Mapa RzeszówProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Mechanik samochodowy - Szwecja

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !