Kurs Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez szkolenia11 (osoba prywatna) -

Kurs Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP

Pełna treść ogłoszenia Kurs Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP

HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points) System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, zwany dalej systemem HACCP postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością produktami spożywczymi; system ten ma również na celu określenie metod eliminacji lub ograniczania zagrożeń oraz ustalenie działań korygujących.

Tytuł Szkolenia: Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP
wg ISO 22000/systemu HACCP ( E-learning)

Kategoria: Szkolenia BHP i HACCP

Koszt Szkolenia: 210 zł brutto/os.

Typ Szkolenia: e-learning

Opis:

HACCP jest systemowym postępowaniem mającym na celu identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń bezpieczeństwa żywności, z punktu widzenia jej jakości zdrowotnej oraz ryzyka wystąpienia tych zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji. Jest to również system mający na celu określenie metod ograniczania tych zagrożeń. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów.

Norma ISO 22000:2005 skierowana jest do wszystkich organizacji, które w ramach swoich działalności zajmują się produkcją, przetwarzaniem, magazynowaniem, transportowaniem i obrotem żywności.

Cel szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób bezpośrednio zaangażowanych w funkcjonowanie systemu zarządzania w danym przedsiębiorstwie lub oddelegowanych do opracowania dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności, a w szczególności dla osób powołanych do zespołu bezpieczeństwa żywności/HACCP, które zainteresowane są podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych oraz chcą zapoznać się z wymaganiami normy ISO 22000, a także całym procesem wdrażania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności w przedsiębiorstwie.

Kiedy rozpoczyna się szkolenie? Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Czasu trwania: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny 24 godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie Szkolenia stacjonarnego.

Miejsce: Dostęp do Szkolenia 24 h /7 na platformie szkoleniowej akademia.julamedia.pl przez okres 14 dni od dnia zamówienia. W dowolnym tempie można wykonać szkolenie.

Zaświadczenie papierowe zgodne ze wzorem MEN w cenie szkolenia.

Program Szkolenia:

Wymagania prawne w Polsce i UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności.

Wprowadzenie i podstawowe informacje dotyczące systemu HACCP.

Metodyka wdrażania systemu HACCP:

Projektowanie przykładowej dokumentacji wg. 12 etapów wdrażania systemu.

Zasady audytowania, terminy i definicje.

Zarządzania programem auditów, kompetencje i ocena audytorów, działania auditowe przygotowanie auditu, prowadzenie auditu zbierania i weryfikowania informacji narzędzia pracy auditora

Działania auditowe klasyfikacji niezgodności, formułowania dowodu z auditu wewnętrznego, przygotowanie raportu; przeprowadzenie opcjonalnych działań poauditowych.

Symulacje auditów wewnętrznych wraz z praktycznym opracowywaniem raportów.

Korzyści dla firmy i otoczenia wynikające z przeprowadzania auditów wewnętrznych.

Grupa docelowa:

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników oraz menadżerów / kierowników kontroli jakości w przedsiębiorz branży spożywczej, a także osób pełniących funkcję przewodniczącego zespołu bezpieczeństwa żywności/ przewodniczącego zespołu HACCP lub będących członkami takich zespołów.

Zapisy

julamedia.pl

Mapa RzeszówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kurs Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP ,210 zł


Polecane, ciekawe strony z Rzeszowa. Prowadzisz serwis o Rzeszowie lub zwiazany z Rzeszów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę GENTLE-MAN !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Rzeszow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Rzeszowa: Łańcut ogłoszenia - Leżajsk darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Krosno ogłoszenia - Jarosław sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Rzeszow City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj