Kurs Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez szkolenia11 (osoba prywatna) -

Kurs Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP

Pełna treść ogłoszenia Kurs Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP

HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points) System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, zwany dalej systemem HACCP postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością produktami spożywczymi; system ten ma również na celu określenie metod eliminacji lub ograniczania zagrożeń oraz ustalenie działań korygujących.

Tytuł Szkolenia: Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP
wg ISO 22000/systemu HACCP ( E-learning)

Kategoria: Szkolenia BHP i HACCP

Koszt Szkolenia: 210 zł brutto/os.

Typ Szkolenia: e-learning

Opis:

HACCP jest systemowym postępowaniem mającym na celu identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń bezpieczeństwa żywności, z punktu widzenia jej jakości zdrowotnej oraz ryzyka wystąpienia tych zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i dystrybucji. Jest to również system mający na celu określenie metod ograniczania tych zagrożeń. System HACCP pozwala na uzyskanie pewności, że zakład wykonał wszystko dla bezpieczeństwa wyrobu i konsumenta, w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej i potrzeb klientów.

Norma ISO 22000:2005 skierowana jest do wszystkich organizacji, które w ramach swoich działalności zajmują się produkcją, przetwarzaniem, magazynowaniem, transportowaniem i obrotem żywności.

Cel szkolenia:

Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób bezpośrednio zaangażowanych w funkcjonowanie systemu zarządzania w danym przedsiębiorstwie lub oddelegowanych do opracowania dokumentacji systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności, a w szczególności dla osób powołanych do zespołu bezpieczeństwa żywności/HACCP, które zainteresowane są podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych oraz chcą zapoznać się z wymaganiami normy ISO 22000, a także całym procesem wdrażania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności w przedsiębiorstwie.

Kiedy rozpoczyna się szkolenie? Szkolenie rozpoczyna się w momencie wysłania do Uczestnika danych dostępowych do szkolenia na platformie edukacyjnej. Dane dostępowe zostają wysłane do 24 godz. od momentu zaksięgowania na koncie firmy należności za szkolenie.

Czasu trwania: Materiał zawarty w szkoleniu równoznaczny 24 godzinnym zajęciom dydaktycznym prowadzonym w formie Szkolenia stacjonarnego.

Miejsce: Dostęp do Szkolenia 24 h /7 na platformie szkoleniowej akademia.julamedia.pl przez okres 14 dni od dnia zamówienia. W dowolnym tempie można wykonać szkolenie.

Zaświadczenie papierowe zgodne ze wzorem MEN w cenie szkolenia.

Program Szkolenia:

Wymagania prawne w Polsce i UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności.

Wprowadzenie i podstawowe informacje dotyczące systemu HACCP.

Metodyka wdrażania systemu HACCP:

Projektowanie przykładowej dokumentacji wg. 12 etapów wdrażania systemu.

Zasady audytowania, terminy i definicje.

Zarządzania programem auditów, kompetencje i ocena audytorów, działania auditowe przygotowanie auditu, prowadzenie auditu zbierania i weryfikowania informacji narzędzia pracy auditora

Działania auditowe klasyfikacji niezgodności, formułowania dowodu z auditu wewnętrznego, przygotowanie raportu; przeprowadzenie opcjonalnych działań poauditowych.

Symulacje auditów wewnętrznych wraz z praktycznym opracowywaniem raportów.

Korzyści dla firmy i otoczenia wynikające z przeprowadzania auditów wewnętrznych.

Grupa docelowa:

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników oraz menadżerów / kierowników kontroli jakości w przedsiębiorz branży spożywczej, a także osób pełniących funkcję przewodniczącego zespołu bezpieczeństwa żywności/ przewodniczącego zespołu HACCP lub będących członkami takich zespołów.

Zapisy

julamedia.pl

Mapa RzeszówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kurs Audytor Wewnętrzny Systemu HACCP ,210 zł


Polecane, ciekawe strony z Rzeszowa. Prowadzisz serwis o Rzeszowie lub zwiazany z Rzeszów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Serwis Jarema !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Rzeszow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Rzeszowa: Łańcut ogłoszenia - Leżajsk darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Krosno ogłoszenia - Jarosław sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Rzeszow City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj