Kupiec - Podkarpackie

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez praca55 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kupiec - Podkarpackie

Dla naszego klienta z woj. podkarpackiego poszukujemy kandydatów do działu zakupów na stanowisko Kupiec

Główne obowiązki:

- Terminowe realizowanie dostaw materiałów (podstawowych, półfabrykatów, części i wyrobów gotowych oraz materiałów chemicznych i pomocniczych)
- Kontakt z bieżącymi dostawcami oraz wyszukiwanie nowych
- Prawidłowe określanie potrzeb będących podstawą uruchomienia zamówień/ umów do dostawców i producentów
- Ścisła współpraca z działami logistyki oraz produkcji

Wymagania:

- 3 letnie doświadczenie na stanowisku kupca w firmach o profilu produkcyjnym
- Wykształcenie wyższe (Absolwenci Szkół Wyższych)
- Znajomość j. angielskiego w stopniu minimum B2 (warunek konieczny)
- Otwartość, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
- Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:

- Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Atrakcyjny pakiet płacowy i pozapłacowy (pakiet socjalny, karnet sportowy, finansowanie studiów)
- Pakiet szkoleń

Kontakt:

Axamo Recruitment

Tel: 17 7850250

Zainteresowane osoby prosimy o rejestracje na naszej stronie internetowej pod numerem referencyjnym KUPIEC/PL/102014

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania." Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Mapa RzeszówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kupiec - Podkarpackie

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Willa Rzeszów !