KOMORÓW 1490 m2 nieruchomość komercyjna

KONTAKT

Komorów - Dodane przez LIMES Nieruchomosci (firma) -

KOMORÓW 1490 m2 nieruchomość komercyjna

Pełna treść ogłoszenia KOMORÓW 1490 m2 nieruchomość komercyjna

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !
KOMPLEKS BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w Komorowie, koło Tarnowa, w trakcie budowy ( obecnie budynek jest w stanie surowym zamkniętym) z wydanymi prawomocnymi decyzjami pozwolenia na budowę dwóch obiektów, w tym:

1. DOM SPOKOJNEJ JESIENI: Budynek zamieszkania zbiorowego-zakwaterowania z częścią gastronomiczno-żywieniową i częścią użyteczności publicznej domu pomocy społecznej (opiekuńczo- leczniczy) wraz z infrastrukturą techniczną i parkingiem.
2. CENTRUM REHALIBITACYJNE (NZOZ) Z BASENEM: Budynek użyteczności publicznej rehabilitacyjno-leczniczy (NZOZ) z zapleczem

Nieruchomość położona jest przy głównej drodze w centralnej części miejscowości Komorów, położona na działce gruntu o powierzchni 9 300 m2.

Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi powiatowej. Teren działki jest płaski o kształcie wydłużonego trapezu o niewielkim spadku w kierunku północno-zachodnim.

Media i kanalizacja: sieci biegnące przez działkę: energetyczna, gazowa, wodociągowa, kanalizacyjna.
Dla potrzeb zaprojektowanego obiektu przewidziane jest wykonanie przyłączy do sieci infrastruktury technicznej, przebudowy istniejących sieci biegnących przez działkę.

Na terenie kompleksu przewidziano obszar rekreacyjny z urządzoną zielenią. W sąsiedztwie zlokalizowane są budynki mieszkalne i użytkowe.

Zaprojektowano rozwiązania umożliwiające korzystanie z budynku przez osoby niepełnosprawne (podjazdy, winda).

W budynku głównym o pow. użytkowej 1 019,87 m przeznaczonym na Dom Spokojnej Jesieni zaprojektowano 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym:

PIWNICA (pow. użytkowa: 111,72 m): m.in. pomieszczenie kultu religijnego, palarnia, brudownik, pom. pro-morte, kotłownia;
PARTER (pow.użytkowa: 532,43 m): m.in. 5 pokoi z aneksem kuchennym i łazienką (łącznie 7 łóżek), pokój dziennego pobytu, gabinet medyczny, pomieszczenia biurowe, część gastronomiczna (kuchnia, bar-bufet, sale konsumpcyjne), oranżeria, pomieszczenia porządkowe i socjalne, magazyny, zaplecze wejściowe z sanitariatami, szatnia, hol z recepcją i windą,
PODDASZE: m.in. 13 pokoi z aneksem kuchennym i łazienką (łącznie 16 łóżek), zaplecza magazynowe i porządkowo -socjalne. Na poddaszu wyjścia na tarasy. Możliwość wykonania 2 dodatkowych pokoi stałego pobytu.

W zakresie rozwiązań architektonicznych zaprojektowano przeszklone oranżerie oraz fasadę przeszkloną z wyniesioną klatką schodową.
W budynku rehabilitacyjnym o pow. użytkowej 470,9 m zaprojektowano 1 kondygnację z poddaszem użytkowym:

PARTER (pow.użytkowa: 319,2 m): m.in. basen, część szatniowo-sanitarna, administracyjno-socjalna, sala rehabilitacyjna, gabinety, oranżeria
PODDASZE (pow.użytkowa: 151,7 m): m.in. basen, pomieszczenie usług kosmetyczno-fryzjerskich, solarium, pomieszczenie magazynowe, zespół sanitarny, pomieszczenie socjalne, galeria widokowa.

Kontakt w sprawie nieruchomości: 17 7176275, 664 555 552
OFERTA nr 3255/1 Licencja nr 21366

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Zapewniamy bezpłatną opiekę doświadczonego Doradcy Finansowego.
Wybieramy najlepszą ofertę z 26 banków !

Mapa KomorówProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - KOMORÓW 1490 m2 nieruchomość komercyjna ,1 950 000 zł


Polecane, ciekawe strony z Rzeszowa. Prowadzisz serwis o Rzeszowie lub zwiazany z Rzeszów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Rzeszow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Rzeszowa: Łańcut ogłoszenia - Leżajsk darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Krosno ogłoszenia - Jarosław sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Rzeszow City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj