KOMORÓW 1490 m2 nieruchomość komercyjna

KONTAKT

Komorów - Dodane przez LIMES Nieruchomosci (firma) -

KOMORÓW 1490 m2 nieruchomość komercyjna

Pełna treść ogłoszenia KOMORÓW 1490 m2 nieruchomość komercyjna

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !
KOMPLEKS BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w Komorowie, koło Tarnowa, w trakcie budowy ( obecnie budynek jest w stanie surowym zamkniętym) z wydanymi prawomocnymi decyzjami pozwolenia na budowę dwóch obiektów, w tym:

1. DOM SPOKOJNEJ JESIENI: Budynek zamieszkania zbiorowego-zakwaterowania z częścią gastronomiczno-żywieniową i częścią użyteczności publicznej domu pomocy społecznej (opiekuńczo- leczniczy) wraz z infrastrukturą techniczną i parkingiem.
2. CENTRUM REHALIBITACYJNE (NZOZ) Z BASENEM: Budynek użyteczności publicznej rehabilitacyjno-leczniczy (NZOZ) z zapleczem

Nieruchomość położona jest przy głównej drodze w centralnej części miejscowości Komorów, położona na działce gruntu o powierzchni 9 300 m2.

Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z drogi powiatowej. Teren działki jest płaski o kształcie wydłużonego trapezu o niewielkim spadku w kierunku północno-zachodnim.

Media i kanalizacja: sieci biegnące przez działkę: energetyczna, gazowa, wodociągowa, kanalizacyjna.
Dla potrzeb zaprojektowanego obiektu przewidziane jest wykonanie przyłączy do sieci infrastruktury technicznej, przebudowy istniejących sieci biegnących przez działkę.

Na terenie kompleksu przewidziano obszar rekreacyjny z urządzoną zielenią. W sąsiedztwie zlokalizowane są budynki mieszkalne i użytkowe.

Zaprojektowano rozwiązania umożliwiające korzystanie z budynku przez osoby niepełnosprawne (podjazdy, winda).

W budynku głównym o pow. użytkowej 1 019,87 m przeznaczonym na Dom Spokojnej Jesieni zaprojektowano 2 kondygnacje z poddaszem użytkowym:

PIWNICA (pow. użytkowa: 111,72 m): m.in. pomieszczenie kultu religijnego, palarnia, brudownik, pom. pro-morte, kotłownia;
PARTER (pow.użytkowa: 532,43 m): m.in. 5 pokoi z aneksem kuchennym i łazienką (łącznie 7 łóżek), pokój dziennego pobytu, gabinet medyczny, pomieszczenia biurowe, część gastronomiczna (kuchnia, bar-bufet, sale konsumpcyjne), oranżeria, pomieszczenia porządkowe i socjalne, magazyny, zaplecze wejściowe z sanitariatami, szatnia, hol z recepcją i windą,
PODDASZE: m.in. 13 pokoi z aneksem kuchennym i łazienką (łącznie 16 łóżek), zaplecza magazynowe i porządkowo -socjalne. Na poddaszu wyjścia na tarasy. Możliwość wykonania 2 dodatkowych pokoi stałego pobytu.

W zakresie rozwiązań architektonicznych zaprojektowano przeszklone oranżerie oraz fasadę przeszkloną z wyniesioną klatką schodową.
W budynku rehabilitacyjnym o pow. użytkowej 470,9 m zaprojektowano 1 kondygnację z poddaszem użytkowym:

PARTER (pow.użytkowa: 319,2 m): m.in. basen, część szatniowo-sanitarna, administracyjno-socjalna, sala rehabilitacyjna, gabinety, oranżeria
PODDASZE (pow.użytkowa: 151,7 m): m.in. basen, pomieszczenie usług kosmetyczno-fryzjerskich, solarium, pomieszczenie magazynowe, zespół sanitarny, pomieszczenie socjalne, galeria widokowa.

Kontakt w sprawie nieruchomości: 17 7176275, 664 555 552
OFERTA nr 3255/1 Licencja nr 21366

Zamieszczone na naszej stronie internetowej ogłoszenia mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.

Zapewniamy bezpłatną opiekę doświadczonego Doradcy Finansowego.
Wybieramy najlepszą ofertę z 26 banków !

Mapa KomorówProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - KOMORÓW 1490 m2 nieruchomość komercyjna ,1 950 000 zł


Polecane, ciekawe strony z Rzeszowa. Prowadzisz serwis o Rzeszowie lub zwiazany z Rzeszów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę GENTLE-MAN !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Rzeszow City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Rzeszowa: Łańcut ogłoszenia - Leżajsk darmowe ogłoszenia - Dębica ogłoszenia bezpłatne - Krosno ogłoszenia - Jarosław sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Rzeszow City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj