Kierownik Sekcji Technologicznej

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez praca55 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik Sekcji Technologicznej

Dla naszego klienta, którym jest firma lotnicza z okolic Rzeszowa poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Sekcji Technologicznej (obróbka skrawaniem)

Obowiązki:

Zarządzanie podległym zespołem (Technolodzy, Programiści CNC),
Operacowywanie technologi procesów produkcyjnych dla nowych komponentów
Odpowiedni dobór oraz programowanie maszyn CNC
Koordynowanie przebiegu procesu technologicznego
Rozwiązywanie problemów technologicznych
Udkoskonalanie / modyfikacja aktualnych procesów
Tworzenie dokumentacji i procedur technologicznych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne,
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata, doświadczenie w branży lotniczej będzie dodatkowym atutem,
Doskonała znajomość norm i procedur obowiązujących w przemyśle lotniczym,Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
Elastyczność i otwartość,
Umiejętność pracy pod presją czasu oraz skutecznego rozwiązywania bieżących problemów,
Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
Umiejętność samodzielnego tworzenia technologii produkcyjnych MOS (Manufacturing Operations Sheets).

Nasz Klient Oferuje:

Pracę w międzynarodowym środowisku,
Stabilne zatrudnienie,
Wpływ na tworzenie nowych rozwiązań w obszarze planowania produkcji,
Możliwość rozwoju
Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej w zakładce axamo.pl/rejestracja/ REF: KTECH/PL/2014

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Mapa RzeszówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik Sekcji Technologicznej

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Serwis Jarema !