Kierownik Sekcji Technologicznej

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez praca55 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Kierownik Sekcji Technologicznej

Dla naszego klienta, którym jest firma lotnicza z okolic Rzeszowa poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownika Sekcji Technologicznej (obróbka skrawaniem)

Obowiązki:

Zarządzanie podległym zespołem (Technolodzy, Programiści CNC),
Operacowywanie technologi procesów produkcyjnych dla nowych komponentów
Odpowiedni dobór oraz programowanie maszyn CNC
Koordynowanie przebiegu procesu technologicznego
Rozwiązywanie problemów technologicznych
Udkoskonalanie / modyfikacja aktualnych procesów
Tworzenie dokumentacji i procedur technologicznych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne,
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata, doświadczenie w branży lotniczej będzie dodatkowym atutem,
Doskonała znajomość norm i procedur obowiązujących w przemyśle lotniczym,Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
Elastyczność i otwartość,
Umiejętność pracy pod presją czasu oraz skutecznego rozwiązywania bieżących problemów,
Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
Umiejętność samodzielnego tworzenia technologii produkcyjnych MOS (Manufacturing Operations Sheets).

Nasz Klient Oferuje:

Pracę w międzynarodowym środowisku,
Stabilne zatrudnienie,
Wpływ na tworzenie nowych rozwiązań w obszarze planowania produkcji,
Możliwość rozwoju
Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej w zakładce axamo.pl/rejestracja/ REF: KTECH/PL/2014

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Mapa RzeszówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kierownik Sekcji Technologicznej

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !