KIEROWNIK PRODUKCJI DZIAŁU ELEKTRONIKI

Ropczyce - Dodane przez tarnow.konarskiego (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia KIEROWNIK PRODUKCJI DZIAŁU ELEKTRONIKI

ManpowerGroup Sp. z o.o. jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr. ref. KPKR/PKP/61
Miejsce pracy : Ropczyce
Rodzaj pracy: Praca stała
Wymiar: Pełny etat

Opis stanowiska:
kierowanie procesem produkcyjnym
utrzymywanie wyznaczonej wielkości produkcji
kontrola kosztów oraz podnoszenie efektywności produkcji
opracowywanie planów produkcji oraz budżetu działu
prowadzenie projektów i kontrola dokumentacji technicznej
rozliczanie i raportowanie stanu produkcji, problemów i zagrożeń, wielkości produkcji oraz stanu urządzeń i narzędzi wykorzystanych w procesie produkcyjnym
kompleksowe zarządzanie podległym zespołem pracowników
udział w procesie zatrudniania pracowników
zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków pracy
udział we wdrożeniach nowych technologii
zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz działu
współpraca z innymi działami Firmy.

Wymagania:
minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika produkcji w branży elektronicznej
wykształcenie wyższe techniczne
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i pracę z dokumentacją
umiejętność zarządzania dużą grupą pracowników
dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji
umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia
umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz zespołu pracowników
umiejętność tworzenia planów rozwoju własnego oraz pracowników
zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferta:
praca w oparciu o umowę o pracę
praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska).

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Mapa RopczyceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - KIEROWNIK PRODUKCJI DZIAŁU ELEKTRONIKI

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę GENTLE-MAN !