Kariera w sprzedaży!

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Kariera w sprzedaży!

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy Agencją Pracy i Doradztwa Personalnego. Dla naszego Klienta firmy specjalizującej się w sprzedaży produktów technicznych (systemy do diagnostyki samochodowej, chemia techniczna, narzędzia ręczne i pneumatyczne), poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej Systemu

Zakres obowiązków:

Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Umawianie wizyt dla handlowców dot. prezentacji systemu do diagnostyki samochodowej
Sprzedaż telefoniczna
Doradztwo techniczne

Wymagania:

Minimum średnie wykształcenie
Doświadczenia w sprzedaży, obsłudze klienta lub w call center
Dobra znajomość programów komputerowych (Office, Excel)
Motywacja i zaangażowanie
Wysoka kultura osobista
Zapał i wytrwałość

Oferujemy:

Umowa zlecenia na okres 3 miesięcy następnie możliwość podpisania umowy o pracę
Pracę od poniedziałku do piątku na pełen etat
Przejrzyste zasady wynagradzania ( podstawa plus premia)