Inspektor ds. Badań Nieniszczących (NDT), Nowa Dęba

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez praca55 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Inspektor ds. Badań Nieniszczących (NDT), Nowa Dęba

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Inspektor ds. Badań Nieniszczących (NDT) / Operator RTG -
Nowa Dęba - Podkarpackie

Dla naszego klienta, którym jest firma lotnicza na Podkarpaciu, zajmująca się produkcją części do sektora lotniczego, poszukujemy doświadczonego Inspektora ds. Badań Nieniszczących.

Opis stanowiska:

W zależności od zakresu posiadanych uprawnień i certyfikatów, wykonywanie badań nieniszczących metodą rentgenowską (poziom RT2)
Obsługa codzienna linii do badań NDT
Opracowywanie raportów kontroli badanych elementów
Odbiór jakościowy bieżącej produkcji na stanowisku badań nieniszczących (NDT)
Nadzór nad wyposażeniem linii NDT
Odpowiedzialność za przygotowywanie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kontrolera NDT w dziale kontroli jakości (badania nieniszczące) w przemyśle lotniczym (obróbka skrawaniem)
Poziom RT2
Wykształcenie min średnie
Znajomość rysunku technicznego
Znajomość procedur i norm jakościowych występujących w lotnictwie
Znajomość języka angielskiego (będzie atutem)
Umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:

Pracę w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie
Wpływ na tworzenie nowych rozwiązań w obszarze planowania produkcji
Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające powyższe kryteria, które są zainteresowanie aplikowaniem na ww. ofertę pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej z dopiskiem NDT/ND/2016 lub przesłaniem CV na adres mailowy w tytule wpisując NDT/ND/2016

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Mapa RzeszówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Inspektor ds. Badań Nieniszczących (NDT), Nowa Dęba

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Willa Rzeszów !