CNC Tokarz- Fanuc, Newbury

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez praca55 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia CNC Tokarz- Fanuc, Newbury

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Liczba wakatów: 2
Dla naszego klienta w Newbury (Berkshire, Wielka Brytania) poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko CNC tokarz
Wymagania:

Doświadczenie w programowaniu/ ustawianiu/ operowaniu Tokarek CNC
Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość oprogramowania Fanuc
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Umiejętność obsługi suwnicy
Doświadczenie w Oil&Gas lub Power Industry będzie dodatkowym atutem
Doświadczenie w pracy z Tokarką Hitachi Hi- Cell 40 lub/ oraz Swedturn 500 będzie dodatkowym atutem
Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Zadania i obowiązki:
Samodzielne operowanie, ustawianie oraz programowanie Tokarek CNC
Dbanie o prawidłowość produkcji
Kontrole jakości komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych

Nasz klient oferuje:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie ok. 13 GBP/ h
Możliwość rozwoju
Rozpoczęcie pracy od zaraz

Osoby spełniające powyższe kryteria, które są zainteresowanie aplikowaniem na ww. ofertę pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej z dopiskiem TUR/NEWB/UK i/lub przesłaniem CV (w j. angielskim) na adres w tytule wpisując TUR/NEWB/UK
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Mapa RzeszówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - CNC Tokarz- Fanuc, Newbury

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !