CNC Tokarz - Mazatrol, Sliding Heads/Fixed Heads, Buckinghamshire

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez jobs2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia CNC Tokarz - Mazatrol, Sliding Heads/Fixed Heads, Buckinghamshire

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Dla naszego klienta w okolicach Aylesbury poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko CNC tokarz.

Wymagania:

Doświadczenie w programowaniu / ustawianiu / operowaniu Tokarek CNC
Doświadczenie w pracy na tokarkach typu Sliding Heads (Citizen)
Doświadczenie w tokarkach dwuwrzecionowych (twin spindle) będzie atutem
Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość oprogramowania Mazatrol
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Zadania i obowiązki:

Samodzielne operowanie, ustawianie oraz programowanie Tokarek CNC
Dbanie o prawidłowość produkcji
Kontrole jakości komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych

Nasz klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę(nie jest to praca agencyjna)
Wynagrodzenie do negocjacji
Możliwość rozwoju
Rozpoczęcie pracy od zaraz

Osoby spełniające powyższe kryteria, które są zainteresowanie aplikowaniem na ww. ofertę pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej axamo.pl z dopiskiem TUR/AYL/2015 i/lub przesłaniem CV (w j. angielskim) na adres e-mail w tytule wpisując TUR/AYL/2015

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Mapa RzeszówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - CNC Tokarz - Mazatrol, Sliding Heads/Fixed Heads, Buckinghamshire

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę Organizacja imprez plenerowych !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę GENTLE-MAN !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !