CNC Tokarz - Mazatrol, Sliding Heads/Fixed Heads, Buckinghamshire

KONTAKT

Rzeszów - Dodane przez jobs2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia CNC Tokarz - Mazatrol, Sliding Heads/Fixed Heads, Buckinghamshire

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszaru Finanse i Bankowość, IT, Inżynieria i sektor Medyczny. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Dla naszego klienta w okolicach Aylesbury poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko CNC tokarz.

Wymagania:

Doświadczenie w programowaniu / ustawianiu / operowaniu Tokarek CNC
Doświadczenie w pracy na tokarkach typu Sliding Heads (Citizen)
Doświadczenie w tokarkach dwuwrzecionowych (twin spindle) będzie atutem
Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość oprogramowania Mazatrol
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Zadania i obowiązki:

Samodzielne operowanie, ustawianie oraz programowanie Tokarek CNC
Dbanie o prawidłowość produkcji
Kontrole jakości komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych

Nasz klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę(nie jest to praca agencyjna)
Wynagrodzenie do negocjacji
Możliwość rozwoju
Rozpoczęcie pracy od zaraz

Osoby spełniające powyższe kryteria, które są zainteresowanie aplikowaniem na ww. ofertę pracy proszone są o rejestrację na naszej stronie internetowej axamo.pl z dopiskiem TUR/AYL/2015 i/lub przesłaniem CV (w j. angielskim) na adres e-mail w tytule wpisując TUR/AYL/2015

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Mapa RzeszówProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - CNC Tokarz - Mazatrol, Sliding Heads/Fixed Heads, Buckinghamshire

Zobacz stronę SZLACHETNA PACZKA !Zobacz stronę Portal informacyjny z Rzeszowa !Zobacz stronę Wiadomości, imprezy, zdjęcia z Rzeszowa !Zobacz stronę Serwis Jarema !Zobacz stronę Aktualności, Sport, Kultura, Rozrywka, Rzeszowski Portal Informacyjny. !Zobacz stronę Willa Rzeszów !Zobacz stronę GENTLE-MAN !